شنبه 10 خرداد 1399

بر اساس گزارش Android World، ظاهرا گوگل در این خصوص دست به کار شده و کاربران دستگاه‌های اندرویدی اخیرا در پلی استور اعلاناتی مبنی بر حذف اپلیکیشن‌های ناخواسته دریافت می‌کنند.

پلی استور

 

 

 

 

 

 

این نوتیفیکیشن با متن Clean up your device anytime به کاربر یادآوری می‌کند که می‌تواند با حذف برنامه‌هایی که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، به فضای ذخیره‌سازی بیشتری دست پیدا کند. با لمس این پیغام به پلی استور رفته و با لیستی از برنامه‌های موجود بر روی گوشی مواجه می‌شوید که اخیرا استفاده نشده‌اند. در هر مورد آخرین باری که از برنامه استفاده شده و همچنین فضایی که با حذف برنامه آزاد خواهد شد، نمایش داده می‌شود. با انتخاب هر برنامه و ظاهر شدن دکمه سبز رنگ در پایین صفحه، مقدار فضای آزاد شده نمایش داده می‌شود و با لمس همان دکمه اپلیکیشن‌های انتخاب شده حذف خواهند شد.

پلی استور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید، نیازی نیست تا منتظر نمایش نوتیفیکیشن توسط گوگل باشید. پلی استور را باز کنید و در سمت چپ نوار جستجو منو را لمس کنید. به قسمت My apps & games رفته و به صفحه برنامه‌های نصب شده بروید. منوی موجود در سمت چپ Storage bar را لمس کنید و به صفحه‌ای که تصویر آن را مشاهده می‌کنید، بروید. برنامه‌های مورد نظر خود را انتخاب و در نهایت فضای ذخیره‌سازی خود را افزایش دهید.

نظرات
کد امنیتی روبرو را وارد کنید
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه جلوه باران می باشد
2015 © JBaran